Hoppa till innehåll

Styrelsen

2021-22

Henrik Ahlborg Ordförande Henrik.Ahlborg@skane.se
Hanna Björnsson Hallgren Vice Ordf Hanna.Bjornsson.Hallgren@regionostergotland.se
Erica Arverud Sekreterare Erica.domeij-arverud@sll.se
Ulf Sennerby Kassör Senulf@icloud.com
Christian Olsson Ledamot christian1.olsson@telia.com
Viktor Hiding Ledamot viktor.hiding@regionorebrolan.se
Fredrik Isaksson Ledamot & Webmaster Fredrik.Isaksson@capio.se

Lars Adolfsson Adjungerad, Nationsdelegat SECEC Lars.adolfsson@regionostergotland.se
Anders Ekelund Adjungerad, SECEC exekutivkommitée Anders.ekelund@capiostgoran.se

Bli medlem i Sveriges läkarförbund
För alla läkare under hela karriären
  1. Personlig rådgivning
  2. Bästa lönestatistiken för läkare
  3. Unika försäkringar